مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله مالیه شرکت و پیامدهای اجرای حذف برنامه های پشتیبانی دولت

مقاله مالیه شرکت و پیامدهای اجرای حذف برنامه های پشتیبانی دولت

مقاله مالیه شرکت و پیامدهای اجرای حذف برنامه های پشتیبانی دولت


چکیده:

در سراسر دنیا دولت ها هزاران میلیون دلار برای برنامه های پشتیبانی کسب و کار خرج می کنند. مقاله پیش رو، پیامدهای آن بر سرمایه گذاران حذف تدریجی یکی از این برنامه های کمک مالی را مورد بررسی قرار می دهد. زمینه بررسی ما مزیت آزمایش شبه طبیعی منحصر بفرد را مد نظر قرار می دهد، که سوبسیدهای مالیات برای شرکت های سرمایه مخاطره آمیز حامی کار (LSVCCها) به تدریج در یک استان و نه استانهای دیگر حذف شدند. با استفاده از روش تفاضل در تفاضل، نشان می دهیم که عملکرد وجوه نقد ـ نامربوط به اعتبار مالیاتی ـ پس از انجام حذف تدریجی متعاقبا کاهش یافت. علاوه بر این، بصورت تجربی نشان می دهیم که مدیران شرکت های سرمایه مخاطره آمیز حامی کار به وضع حقوق پرداختی مدیریت شبیه به سرمایه مخاطره آمیز ادامه می دهند، علیرغم این حقیقت که استراتژی های سرمایه گذاری آنها شباهت بیشتری به شرکت های سرمایه گذاری دارند. داده های ما از نظریه ای حمایت می کنند که سرمایه گذاران شرکت ها و یا شرکت های سرمایه گذاری که بصورت غیر منتظره حمایت دولت را از دست می دهند، با هزینه های مالی قابل توجهی روبرو می شوند. کلمات کلیدی: وجوه نقد سرمایه گذاری ، شرکت های سرمایه مخاطره آمیز حامی کار ، سوبسیدهای مالیات ، تخریب ارزش .


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : 1,990 تومان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما