مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله شکنندگی، تنش و بازده بازاری سهام

مقاله شکنندگی، تنش و بازده بازاری سهام

مقاله شکنندگی، تنش و بازده بازاری سهام


چکیده:

مقاله شکنندگی ، تنش و بازده بازار:

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه 2016، "شکنندگی، تنش و بازده بازار"، از نشریات و ژورنالهای خارجی برای انتخاب موضوع برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری و تحقیقات پژوهشی و مطالعات حسابداری و مالی: در این مقاله معیار اندازه گیری جدیدی برای ریسک را مطرح می کنیم که به بازده های بازار سهام مشروط منفی آینده، مربوط می شود. سنجش جدید ریسک ما، هر دو شکنندگی و تنش بازار را مد نظر قرار می دهد. شکنندگی با شاخص شکنندگی برگر و پوکتوانتونگ سنجیده می شود و تنش بازار بر مبنای چند متغیر اقتصادی می باشد. نتایج نشان می دهند که یکپارچگی هر دو تنش بازار و شکنندگی، محتوی اطلاعات سنجش ریسک را بهبود می بخشند. معیار اندازه گیری جدید ریسک ما، به بازده های بازار ماهانه ضعیف بعدی مربوط می شود. همچنین د راین پژوهش نشان می دهیم که سنجش ریسک مشمول اطلاعات پیشگویانه (پیش بینی)می باشد. کلمات کلیدی: بحرانهای مالی؛ ریسک سیستماتیک؛ تنش بازار.

 

بخش مقدمه مقاله شکنندگی ، تنش و بازده بازار:

با توجه به جو اخیر مالی و همچنین اثری که سقوط‌های مالی احتمالی ممکن است بر ثروت سرمایه‌گذاران داشته باشد، پژوهش در خصوص ریسک و بحران مالی در مرکز توجهات قرار گرفته است. پژوهش جاری، متغیرهای بسیاری را شناسایی می کند که می‌توانند افزایش احتمال نزول بازار، یا  احتمال تجاوز از حالت حدی مشترک منفی در بین بازارها را پیش بینی کنند. با اینحال، ادبیات موجود عمدتا بر احتمالات مشروط معطوف است و گشتاورهای اول را در نظر نمی گیرد. بنابراین، روشن نیست که آیا سنجه‌های ریسک موجود با میانگین بازده های مشروط رابطه دارد یا خیر. ما سنجه ریسک بازار جدیدی را توسعه دادیم و رابطه میان ریسک و بازده های بعدی را مورد تحقیق و بررسی قرار دادیم. نوآوری کلیدی این است که در سنجه ریسک جدید از اطلاعات مربوط به شکنندگی بازار و همچنین تنش بازار استفاده شده و نتیجتا در مقایسه با سنجه های موجود، نوآوری جدیدی عرضه گردیده است. میانگین بازده‌های مشروط بازار برای ماه‌های پس از وضعیت ریسک‌دار، منفی است و در مقایسه با بازده میانگین مشروط بر وضعیت باثبات، بطور معناداری پایین‌تر است.

همه می دانیم که گشتاوری‌های دوم داده‌های مالی، پایدار هستند. در پژوهش جاری با گسترش پیشینه تحقیق به نوسان پذیری، احتمال سقوط مالی نیز لحاظ شده و بدین ترتیب تمرکز بر دوره هایی با بیشترین نوسان پذیری معطوف گردیده است. برای مثال، مارکوات و همکاران (2009) مستنداتی از اثر دومینو ارائه کردند که طی آن، شوک اولیه محلی و منطقه‌ای موجب افزایش احتمال شوک جهانی می‌شود. کومار و همکاران (2003) متغییرهای اقتصادی شناسایی کردند که احتمال افزایش کاهش ارزش ارز را پیش بینی می کند. کریستیانسن و رانالدو (2009) دریافتند که پیوندهای اقتصادی نزدیک تر در پی ورود به اتحاد اروپا، احتمال  تجاوز از حالت حدی مشترک در بین کشورها را افزایش می دهد. کریتزمن و همکاران (2011) نسبت جذب (Absorption Ratio) خود را ایجاد کردند و دریافتند که قبل از سیر نزولی معنادار سهام، بطورمکرر نوسانات شدید لحظه‌ای در این سنجه مشاهده می شود. بگر و پوسوآنسونگ (2012) به مطالعه احتمال تجاوز از حالت حدی مشترک در بین کشورها پرداختند. آنان دریافتند که بالا بودن سطوح شاخص شکنندگی‌ آن‌ها، نشانگر بالاتر بودن معنادار احتمال سقوط بازار در بین بسیاری از کشورها است.

ادبیات تحقیق فوق نشان می دهد که برخی متغیرهای اطلاعاتی وجود دارند که ممکن است با افزایش احتمال رکود بازار در ارتباط باشند. با اینحال، به استثنای یافته های کریتزمن و همکاران (2011)، این مطالعات بر برازش  گشتاور دوم یا بر احتمال مشروط رخداد یک رویداد معطوف است. متغیرهایی که افزایش احتمال شوک را پیش بینی می کنند، لزوما بطور ضمنی بیانگر میانگین بازده ضعیف بعدی نیستند. دوره‌هایی که در آن ریسک بالا است یا منابع ریسک متمرکز است، ممکن است در صورت نوآوری مثبت در فاکتور اساسی، به بازده های قوی منجر شود. برای مثال، کریتزمن و همکاران (2011) متوجه شدند که در بسیاری از موارد، بدنبال نوسانات شدید لحظه‌ای در نسبت‌های جذب، عملکرد نیرومند سهام از راه می رسد. به همین نحو، برگر و پوسوآنسونگ (2012) نشان دادند که شاخص شکنندگی آنان همچنین احتمال تجاوز از حالت حدی مشترک در دنباله راست توزیع را پیش بینی می کند که نشان دهنده بیشتر بودن احتمال عملکرد نیرومند همزمان در بین بازارهای متعدد است. بدین جهت، معلوم نیست که سنجه‌های ریسک موجود در ادبیات تحقیق، با میانگین بازده بعدی ارتباط دارد یا خیر. نتیجتا، تمرکز ما در مطالعه اخیر بر رابطه میان ریسک و بازده مشروط بعدی معطوف خواهد بود ....

راهنمای خرید ترجمه مقاله شکنندگی، تنش و بازده بازاری سهام:

1- جهت خرید این مقاله انگلیسی حسابداری و مالی می توانید بعد از ثبت نام، اقدام به خرید اینترنتی آن نمایید.

2- بعد از پرداخت موفقیت آمیز مقاله خریداری شده در پنل کاربری شما (که بعد از ثبت نام در بالای صفحه در منوها قابل مشاهده است) در قسمت مدیریت مقالات و در بخش دانلود مقالات قابل دانلود است.

3- برخی مقالات ترجمه آنها آماده می باشد که از دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" قابل مشاهده است، اما بسیاری از مقالات انگلیسی حسابداری و مالی بدون ترجمه کامل مقاله هستن، که برای سفارش ترجمه آنها می توانید از قسمت ثبت سفارش در انتهای چکیده مقاله، گزینه ترجمه مقاله را تیک زده تا توسط مدیر موسسه برآورد هزینه و زمان تحویل شود، که نتیجه این برآورد در قسمت پنل کاربری در بخش سفارشات قابل مشاهده است.

4- چنانچه قصد تهیه پروپزال و پایان نامه بر مبنای مقالات سایت accpapers را دارید می توانید در انتهای چکیده همان مقاله در قسمت ثبت سفارش، گزینه های مربوطه را فعال نمایید تا توسط مدیر بررسی و اعلام شود، که در قسمت پنل کاربری نتیجه بررسی قابل مشاهده است. دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت انتخاب موضوع پایان نامه" مقالاتی هستند که از نظر این موسسه شرایط بهتری برای تنظیم پایان نامه و مقاله را دارند، و دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" همه مقالات حسابداری و مالی پژوهشی را شامل می شود.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.

 


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 29,900 تومان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما