مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

پایان نامه بررسی اثر ساختار مالکیت شرکت و اندازه شرکت بر مدیریت سودآوری آتی (پایان نامه: pdf ، مبانی نظری: word)

پایان نامه بررسی اثر ساختار مالکیت شرکت و اندازه شرکت بر مدیریت سودآوری آتی (پایان نامه: pdf ، مبانی نظری: word)

پایان نامه بررسی اثر ساختار مالکیت شرکت و اندازه شرکت بر مدیریت سودآوری آتی (پایان نامه: pdf ، مبانی نظری: word)


چکیده:

پایان نامه بررسی اثر ساختار مالکیت شرکت و اندازه شرکت بر مدیریت سودآوری آتی 

دانلود پایان نامه حسابداری و مالی ارشد، با عنوان "بررسی ارتباط بین ساختار مالکیت و اندازه شرکت بر روی مدیریت سودآوری آتی شرکت": مدیریت سود در چند سال اخیر موضوع بسیاری از مطالعات پژوهشگران مالی و حسابداری گشته است، با توجه به رسوایی های بوجود آمده، عموم جامعه بر این باور شدند که مدیریت سود اعمال شده توسط مدیران شرکت‌ها، به مدیریت سود فرصت‌طلبانه گرایش دارد، تا منافع شخصی آنها بیشینه گردد. هدف پایان نامه، بررسی نوع مدیریت سود اعمال‌شده (مدیریت سود فرصت‌طلبانه یا مدیریت سود کارا) و تاثیر ساختار مالکیت و اندازه شرکت بر پیش‌بینی سودآوری آتی در شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس اوراق بهادار و همچنین ترغیب و تشویق سرمایه گذاران به سرمایه گذاری با توجه به وضعیت شرکت از نظر اطلاعات ارائه شده در پیش بینی سودآوری آتی می‌باشد. از این رو از مجموع 321 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران تا قبل سال 1381 ، تعداد 99 شرکت از طریق نمونه‌گیری به روش حذف سیستماتیک در طی سالهای 1382 تا 1385 انتخاب و با استفاده از رگرسیون چندگانه مورد آزمون قرار گرفتند. متغیرهای این پایان نامه (بررسی ارتباط بین ساختار مالکیت و اندازه شرکت بر روی مدیریت سودآوری آتی شرکت) عبارتند از: اقلام تعهدی اختیاری، اقلام تعهدی غیراختیاری، مالکیت نهادی، مالکیت خانوادگی، اندازه شرکت و سودآوری آتی. یافته‌های پایان نامه نشان می‌دهد که نوع مدیریت سود اعمال‌شده به وسیله شرکتهای پذیرفته‌شده در بورس اوراق بهادار به مدیریت سود کارا گرایش دارند. همچنین بین اندازه شرکت و پیش بینی سودآوری آتی رابطه مثبت (مستقیم) و بین ساختار مالکیت خانوادگی و پیش بینی سودآوری آتی رابطه منفی(معکوس) وجود دارد. در خصوص تاثیر ساختار مالکیت نهادی بر پیش بینی سودآوری آتی شواهدی مشاهده نگردید.

 

راهنمای خرید و دانلود پایان نامه حسابداری بررسی ارتباط بین ساختار مالکیت و اندازه شرکت بر روی مدیریت سودآوری آتی شرکت

برای دانلود پایان نامه حسابداری فوق در انتهای چکیده، می بایست قبل از اقدام به خرید، در سایت ثبت نام کرده، سپس اقدام به خرید پایان نامه حسابداری نمایید، بعد از خرید و پرداخت موفقیت آمیز، فایل پایان نامه حسابداری خریداری شده، در قسمت پنل کاربری (که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالایی سایت نمایان می شود) ، پس از باز کردن آیتم مدیریت مقالات در لیست سمت چپ، و کلیک بر روی دانلود مقالات، پایان نامه حسابداری خریداری شده، با لینک دانلود، نمایش داده می شود، که با کلیک بر روی لینک دانلود، پایان نامه حسابداری دانلود شده و شما می توانید از آن استفاده کنید.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.

 

"به منظور مشاهده مقالات و مطالب مرتبط با برنامه های حسابداری بر روی عبارت "نرم افزار حسابداری" کلیک نمایید، در این بخش اطلاعاتی در خصوص نرم افزارهای مالی ارائه شده است که به کاربر در انتخاب مناسب ترین برنامه جهت به کارگیری در بنگاه اقتصادی خود کمک می کند. همچنین سیستمهای جدید مرتبط با این نرم افزارها را که در محیط اینترنت وبه صورت آنلاین نیز فعال هستندرا معرفی کرده است که تحت عنوان نرم افزارهای حسابداری تحت وب شناخته شده هستند. همچنین نرم افزارهای حسابداری شخصی در مقیاس بسیار کوچکتر و ساده تر به منظور استفاده مدیریت هزینه ها در سطح افراد و خانواده ها مورد استفاده قرار می گیرد"


دانلود پایان نامه حسابداری کل فصول (قیمت : 29,990 تومان)
فصل مبانی، پیشینه با منابع(word) (قیمت : 14,900 تومان)
حمایت از ما