مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

پایان نامه تاثیر اقلام غیر مترقبه، غیرعادی و غیر مستمر بر درآمد (پایان نامه pdf ، مبانی نظری word)

پایان نامه تاثیر اقلام غیر مترقبه، غیرعادی و غیر مستمر بر درآمد (پایان نامه pdf ، مبانی نظری word)

پایان نامه تاثیر اقلام غیر مترقبه، غیرعادی و غیر مستمر بر درآمد (پایان نامه pdf ، مبانی نظری word)


چکیده:

پایان نامه تاثیر اقلام غیر مترقبه، غیرعادی و غیر مستمر بر درآمد 

دانلود پایان نامه حسابداری و مالی ارشد با عنوان "بررسی اقلام غیر مترقبه، اقلام غیرعادی و اقلام غیر مستمر بر درآمد" می پردازد. اقلام غیرمترقبه، اقلام غیرعادی و اقلام غیرمستمر از جمله موضوعاتی است که به ندرت مورد توجه پژوهشگران و محققان و دانشجویان قرار گرفته است، در این پایان نامه با بررسی ماهیت این نوع رویدادهای مالی تاثیر آن نیز بر سود و درآمد شرکت مورد بررسی قرار گرفته است. اقلام غیر مترقبه، اقلام غیر عادی و اقلام غیر مستمر بعنوان یکی از موارد بحث انگیز حسابداری، از این امر مبرا نبوده است. آنچه بر اهمیت این اقلام می‌افزاید تاثیری است که بواسطه انعکاس در صورت حساب سود و زیان، بر پیش بینی سودهای آتی می‌گذارند و موضوع دیگر معرفی شدن این اقلام بعنوان یکی از چندین ابزار هموار‌سازی سود می‌باشد. تحقیقات انجام شده، نشان داده است که مدیریت بعضاً پیش بینی خود از سودهای آتی شرکت را بواسطه طبقه‌بندی این اقلام نمایان ساخته و نیز در صورت امکان با تغییر طبقه‌بندی این اقلام به هموارسازی مبادرت نموده است، تمامی موارد ذکر شده زمینه بررسی این اقلام در شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران را فراهم آورد. در پایان نامه کنونی علاوه بر بررسی استانداردهای برخی کشورها در این زمینه، اقلام مزبور از دیدگاه هموارسازی، محتوای اطلاعاتی در امر پیش‌بینی و ارتباط میزان و تعداد این اقلام با اندازه شرکت مورد بررسی قرار گرفته است. یافته‌های تجربی این پایان نامه بیانگر عدم وجود شواهد هموارسازی، علیرغم وجود فرصت هموارسازی، می‌باشد. همچنین نتایج پایان نامه نشان دهنده این است که اقلام فوق فاقد محتوای اطلاعاتی بوده و اگرچه اهمیت این اقلام در شرکتهای کوچک بیش از شرکتهای بزرگ است ولی بین میزان و تعداد این اقلام با اندازه شرکت رابطه قوی و معنی‌داری وجود ندارد.

راهنمای خرید و دانلود پایان نامه حسابداری پایان نامه تاثیر اقلام غیر مترقبه، غیرعادی و غیر مستمر بر درآمد

برای دانلود پایان نامه حسابداری فوق در انتهای چکیده، می بایست قبل از اقدام به خرید، در سایت ثبت نام کرده، سپس اقدام به خرید پایان نامه حسابداری نمایید، بعد از خرید و پرداخت موفقیت آمیز، فایل پایان نامه حسابداری خریداری شده، در قسمت پنل کاربری (که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالایی سایت نمایان می شود) ، پس از باز کردن آیتم مدیریت مقالات در لیست سمت چپ، و کلیک بر روی دانلود مقالات، پایان نامه حسابداری خریداری شده، با لینک دانلود، نمایش داده می شود، که با کلیک بر روی لینک دانلود، پایان نامه حسابداری دانلود شده و شما می توانید از آن استفاده کنید.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.

 

برای مشاهده مطالب و مقالات مرتبط با برنامه های حسابداری و انواع آنها بر روی عبارت "نرم افزار حسابداری" کلیک نمایید. در این بخش انواع نرم افزارهای حسابداری و نرم افزارهای مناسب و نحوه انتخاب نرم افزار مناسب با شرایط شرکت ارائه شده است. همچنین اطلاعات مفیدی در خصوص نرم افزار حسابداری تحت وب و سیستم حسابداری شخصی برای مدیریت هزینه ها و درآمدهای فردی نیز ارائه شده است.

 

 


دانلود پایان نامه حسابداری کل فصول (قیمت : 29,990 تومان)
فصل مبانی، پیشینه با منابع(word) (قیمت : 14,900 تومان)
حمایت از ما