مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

پایان نامه بررسی تاثیر عوامل مختلف بر توسعه حسابداری (پایان نامه: pdf ، مبانی نظری: word)

پایان نامه بررسی تاثیر عوامل مختلف بر توسعه حسابداری (پایان نامه: pdf ، مبانی نظری: word)

پایان نامه بررسی تاثیر عوامل مختلف بر توسعه حسابداری (پایان نامه: pdf ، مبانی نظری: word)


چکیده:

پایان نامه بررسی تاثیر عوامل مختلف بر توسعه حسابداری: 

دانلود پایان نامه‌ حسابداری و مالی ارشد با عنوان بررسی عوامل مختلف به خصوص عوامل محیطی بر روی توسعه حسابداری در جامعه ایران پرداخته است، تعداد زیادی از مطالعات در حسابداری بین‌المللی برفهرست کردن و بررسی عوامل محیطی موثر بر توسعه حسابداری و رویه های افشاء تمرکز داشته و درگیر رابطه و تعامل بین حسابداری و محیط آن بوده است. برخی از صاحب‌نظران استدلال می‌کنند که با استفاده از رویکرد تئوری اقتضایی می‌توان اثرات عوامل محیطی را برروی توسعه حسابداری ملی بصورت مفیدی مفهومی نمود و براساس آن تحقیقات تجربی را انجام داد. در این راستا، پایان نامه به بررسی گسترش و توسعه مدل های اقتضایی پرداخته و مدلی اقتضایی را برای تجزیه و تحلیل روابط بین حسابداری و محیطی که حسابداری در آن قرارداد، پیشنهاد میکند. با استفاده از روش تحقیق پیمایشی مدل اقتضایی، آزمون شده است. به منظور بررسی تجربی جهت و ابعاد اثرات عوامل محیطی بر توسعه حسابداری در ایران با استفاده از مجموعه اطلاعات سال 1352 الی 1382، چهار عامل محیطی؛ توسعه اقتصادی، توسعه سیاسی، توسعه بازار سرمایه و میزان سرمایه گذاری بخش خصوصی، برای توضیح تفاوتهای مشاهده شده در توسعه حسابداری در طول زمان مورد استفاده قرار گرفت. یافته های به دست آمده از رگرسیون سری های زمانی و آزمون های آماری مشخص می‌کند، که یک رابطه قوی بین توسعه اقتصادی و توسعه حسابداری در ایران وجود داشته و این رابطه در دوره مورد مطالعه متنوع و متفاوت بوده است. یافته‌های تجربی پایان نامه از رابطه بین توسعه سیاسی و توسعه بازار سرمایه و توسعه حسابداری در ایران حمایت نمی‌کند. همچنین یافته‌های آزمونهای t و z و آزمون ویتنی نشان می‌دهد که اثر عوامل محیطی برروی توسعه حسابداری در طول دوره مورد مطالعه متفاوت بوده و نشان‌دهنده مراحل مختلف اصطلاحات اقتصادی و سیاسی در ایران می‌باشد.این پایان نامه، اطلاعات بیشتری را در خصوص عوامل محیطی موثر بر توسعه حسابداری در کشورهای در حال توسعه در اختیار سرمایه‌گذاران و محققان بین‌المللی قرار می‌دهد.

کلمات کلیدی دانلود پایان نامه حسابداری: مدل اقتضایی، توسعه حسابداری، توسعه اقتصادی، توسعه سیاسی، توسعه بازار سرمایه.

 

 

برای دانلود پایان نامه حسابداری فوق در انتهای چکیده، می بایست قبل از اقدام به خرید، در سایت ثبت نام کرده، سپس اقدام به خرید پایان نامه حسابداری کارشناسی ارشد نمایید، بعد از خرید و پرداخت موفقیت آمیز فایل پایان نامه حسابداری خریداری شده، در قسمت پنل کاربری (که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالایی سایت نمایان می شود) ، پس از باز کردن آیتم مدیریت مقالات در لیست سمت چپ، و کلیک بر روی دانلود مقالات، پایان نامه حسابداری خریداری شده با لینک دانلود، نمایش داده می شود که با کلیک بر روی لینک دانلود، پایان نامه حسابداری دانلود شده و شما می توانید از آن استفاده کنید. همچنین چنانچه به هر دلیلی امکان پرداخت اینترنتی برای شما میسر نشد، می توانید مبلغ مورد نظر را به شماره کارت 6104337239270471، نزد بانک ملت، به نام سعید درخشی، واریز نموده و اطلاعات پرداخت را به همراه نام پایان نامه حسابداری، و آدرس ایمیل خود، به شماره 09146622440 پیامک کنید تا کمتر از 24 ساعت به ایمیل شما ارسال شود. چنانچه نیاز فوری به دسترسی به فایل داشتید، بعد از واریز تماس حاصل فرمایید. موسسه پژوهشی حسابداری و مالی آمارکده، با ارائه خدمات پژوهشی منحصرا در حوزه حسابداری و مالی و حسابرسی به صورت کاملا تخصصی در خدمت دانشجویان و پژوهشگران حسابداری و مالی می باشد. چنانچه پایان نامه و مقاله ای با عنوان خاصی را تمایل دارید که انجام دهید و نیاز به مشاوره دارید، و یا هنوز در انتخاب موضوع پایان نامه مشکل دارید، می توانید بعد از ورود به سایت از بخش پنل کاربری از قسمت پشتیبان در خواست خود را ارسال نمایید تا راهنمایی های تخصصی لازم به شما رائه شود.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجوعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.

برای مشاهده و مطالعه مقالات مرتبط با برنامه های حسابداری بر روی عبارت نرم افزار حسابداری کلیک نمایید، در این بخش مقالات متعددی در خصوص سیستمهای مختلف حسابداری ارائه شده است که به خریدار کمک می کند که نرم افزار مناسب با محیط کسب و کار خود را پیدا کند. در این بین نرم افزارهای حسابداری تحت وب به عنوان نسخه هایی جدید از نرم افزارهای حسابداری به بازار عرضه شده اند. همچنین در سطح مدیریت هزینه فردی نیز برنامه های با نام حسابداری شخصی ارائه شده اند. در بخش نرم افزار حسابداری مقالات و مطالب متنوعی ارائه شده است.  

 

 


دانلود پایان نامه حسابداری کل فصول (قیمت : 29,990 تومان)
فصل مبانی، پیشینه با منابع(word) (قیمت : 14,900 تومان)
حمایت از ما