مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

پایان نامه ارزیابی صحت رابطه گوردن در عوامل موثر بر قیمت معاملاتی سهام صنایع بورس (پایان نامه: pdf ، مبانی نظری: word)

پایان نامه ارزیابی صحت رابطه گوردن در عوامل موثر بر قیمت معاملاتی سهام صنایع بورس (پایان نامه: pdf ، مبانی نظری: word)

پایان نامه ارزیابی صحت رابطه گوردن در عوامل موثر بر قیمت معاملاتی سهام صنایع بورس (پایان نامه: pdf ، مبانی نظری: word)


چکیده:

پایان نامه حسابداریو مالی ارشد حاضر به ارزیابی صحت رابطه گوردن در عوامل موثر بر قیمت معاملاتی سهام صنایع بورس می پردازد: سرمایه گذاری یکی از عوامل مهم توسعه در قرن حاضر به شمار می‌آید و در این راستا بورس اوراق بهادار مهمترین ابزاری است که از یک سو امکان تجهیز پس‌اندازهای راکد جهت سرمایه گذاری در بخش تولید و صنعت را برای سرمایه گذاری فراهم می‌آورد و از دیگر سو کنترل حجم پول و نقدینگی جامعه ، فراهم نمودن امکانات توزیع عادلانه ثروت، مهار تورم و رشد ملی و در نهایت کمک به حفظ تعادل اقتصادی کشور را موجب می‌گردد. اولین و مهمترین عاملی که در اتخاذ تصمیمات سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار فراروی سرمایه گذاران قرار می‌گیرد عامل قیمت است که به تبع آن مقوله ارزشیابی و برآورد قیمت واقعی سهام، مطرح می‌شود. طی سالهای مختلف مدلها و روشهای متعددی برای تعیین ارزش واقعی سهام مطرح شده است که در یک طبقه بندی کلی می‌توان آنها را به دو دسته ذیل تقسیم نمود: الف) ارزشیابی شرکت از طریق ارزش خالص دارایی‌ها ب) ارزشیابی شرکت از طریق تعیین ارزش حقوق صاحبان سهام علاوه بر این دو دسته، در سالهای اخیر تئوری‌های جدیدی برای تعیین ارزش واقعی سهام مطرح شده‌اند که از جمله آنها می‌توان به مدلهای Economic Value Added و Market Value Added اشاره نمود. در این پایان نامه، مدل گوردن به عنوان مدل تعیین کننده ارزش واقعی سهام (که یکی از روشهای ارزشیابی شرکت از طریق تعیین ارزش حقوق صاحبان سهام می‌باشد) انتخاب شده و تغییرات قیمت معاملاتی سهام شرکتهای پذیرفته شده در بورس در مقایسه با این مدل تئوریک طی سالهای 1380-1375 ورد بررسی قرار گرفته است. عنوان پایان نامه، ارزیابی صحت رابطه گوردن در عوامل موثر بر قیمت معاملاتی سهام صنایع مختلف بورس اوراق بهادار تهران طی سالهای 1380-1375 می‌باشد. جامعه آماری پایان نامه کلیه شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران طی سالهای 1380-1375 می‌باشد. جامعه آماری پایان نامه کلیه شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران است که فعالیت خود را از سال 1374 یا پیشتر آغاز نموده و تا انتهای سال 1379 در بورس فعالیت داشته اند. پایان نامه انجام یافته درصدد پاسخ به این سوال بود که آیا قیمت سهام در بورس تهران با قیمت محاسبه شده بر مبنای مدل گوردن طی دوره 5 ساله...

 

راهنما:

برای دانلود پایان نامه حسابداری فوق در انتهای چکیده، می بایست قبل از اقدام به خرید، در سایت ثبت نام کرده، سپس اقدام به خرید پایان نامه حسابداری نمایید، بعد از خرید و پرداخت موفقیت آمیز، فایل پایان نامه حسابداری خریداری شده، در قسمت پنل کاربری (که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالایی سایت نمایان می شود) ، پس از باز کردن آیتم مدیریت مقالات در لیست سمت چپ، و کلیک بر روی دانلود مقالات، پایان نامه حسابداری خریداری شده، با لینک دانلود، نمایش داده می شود، که با کلیک بر روی لینک دانلود، پایان نامه حسابداری دانلود شده و شما می توانید از آن استفاده کنید.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.


دانلود پایان نامه حسابداری کل فصول (قیمت : 29,990 تومان)
فصل مبانی، پیشینه با منابع(word) (قیمت : 29,990 تومان)
حمایت از ما