مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

پایان نامه طراحی و توسعه یک سیستم پشتیبانی تصمیم گیری در برنامه ریزی استراتژیک و تحلیلهای مالی (پایان نامه pdf ، مبانی نظری word)

پایان نامه طراحی و توسعه یک سیستم پشتیبانی تصمیم گیری در برنامه ریزی استراتژیک و تحلیلهای مالی (پایان نامه pdf ، مبانی نظری word)

پایان نامه طراحی و توسعه یک سیستم پشتیبانی تصمیم گیری در برنامه ریزی استراتژیک و تحلیلهای مالی (پایان نامه pdf ، مبانی نظری word)


چکیده:

پایان نامه حسابداری و مالی حاضر ارشد به طراحی و توسعه یک سیستم پشتیبانی تصمیم گیری در برنامه ریزی استراتژیک و تحلیلهای مالی می پردازد: سازمان‌ها ، استراتژیهای آنها، ساختار مدیریتشان روز به روز پیچیده تر شده است. پیشرفت صنعت ، رشد فزاینده تغییرات محیطی، رقابت شدید گستردگی موسسات و سازمانهای امروزی تصویری پیچیده فراروی مدیران قرار داده است. آنان نمی‌توانند رویکردی ساده در برابر مسائل اتخاذ نمایند، بلکه باید با واقع بینی و استفاده از شیوه‌ها و ابزارهای مختلف به استقبال پیچیدگی بروند. سازمانها نیاز دارند تا بدانند کجا قرار دارند، به کجا باید بروند و چگونه تغییرات را مدیریت کنند. عملکرد یک شرکت و خروجی های استراتژیهایی که دنبال می‌شوند بطور نمونه بوسیله نسبتهای مالی ارزیابی می‌شود اما درک موفقیت استراتژیکی یک شرکت نیازمند درک روابط ما بین آن نسبتهاست. این پایان نامه بر استفاده از نسبتهای مالی در برنامه‌ریزی استراتژیک تمرکز دارد و یک سیستم پشتیبانی تصمیم گیری در این زمینه ارائه می‌گردد. بر اساس اطلاعات مالی سه تا پنج سال یک شرکت، این سیستم مشکلات شرکت را تشخیص داده و توصیه هایی در جهت بهبود کارائی ارائه می‌دهد. بهبود کارائی بر پایین آوردن هزینه حاصل می‌گردد و سیستم نیز در سال بعدی آن را ارزیابی می‌کند. برای پشتیبانی از استراتژی کلی شرکت ما به یک استراتژی مالی نیازمندیم. گرچه مدیریت مالی ضعیف را می‌توان عاملی برای شکست در نظر گرفت، مدیریت مالی صحیح اغلب برای موفقیت ضروری است. مدیریت و استراتژی مالی هم می‌تواند به عنوان یک مزیت رقابتی و هم یک شاخص کلیدی برای توانایی مدیریت موثر تغییر استراتژیکی شرکت به حساب آید. یک رویکرد مثبت مسائل مالی می‌تواند موجب تنوع و هزینه‌های پایین‌تر گردد. این تحقیق دیدهای جدیدی برای مدیریت قویتر مالی فراهم می‌نماید.

کلیدواژه‌ها: برنامه ریزی استراتژیک ، سیستم پشتیبانی تصمیم گیری ، نسبتهای مالی ، مدیریت مالی

 

راهنما:

برای دانلود پایان نامه حسابداری فوق در انتهای چکیده، می بایست قبل از اقدام به خرید، در سایت ثبت نام کرده، سپس اقدام به خرید پایان نامه حسابداری نمایید، بعد از خرید و پرداخت موفقیت آمیز، فایل پایان نامه حسابداری خریداری شده، در قسمت پنل کاربری (که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالایی سایت نمایان می شود) ، پس از باز کردن آیتم مدیریت مقالات در لیست سمت چپ، و کلیک بر روی دانلود مقالات، پایان نامه حسابداری خریداری شده، با لینک دانلود، نمایش داده می شود، که با کلیک بر روی لینک دانلود، پایان نامه حسابداری دانلود شده و شما می توانید از آن استفاده کنید.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.


دانلود پایان نامه حسابداری کل فصول (قیمت : 29,990 تومان)
فصل مبانی، پیشینه با منابع(word) (قیمت : 29,990 تومان)
حمایت از ما