مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

پایان نامه ادغام شرکتها و مقایسه آن با ضوابط و معیارهای مالی ادغام (pdf)

پایان نامه ادغام شرکتها و مقایسه آن با ضوابط و معیارهای مالی ادغام (pdf)

پایان نامه ادغام شرکتها و مقایسه آن با ضوابط و معیارهای مالی ادغام (pdf)


چکیده:

پایان نامه حسابداری و مالی حاضر به بررسی ادغام شرکتها می پردازد: این پایان نامه حسابداری و مالی با بررسی این موضوع خلا موجود در این زمینه را شناسایی و پر کرده است، یکی از مباحث مهم در مدیریت مالی بحث ادغام و مالکیت می‌باشد. ادغام و تصاحب بعنوان راهکاری برای رهایی از مشکلات مالی و بعنوان یکی از مهمترین راههای سرمایه گذاری در شرایط عدم اطمینان مطرح می‌باشد. لذا با گسترش بازارهای رقابتی و حفظ موقعیت در این بازارها و با توجه به اهداف ضمنی ادغام که عبارتند از : افزایش درآمدها ، تامین فوری وجوه ، کاهش ریسک و کاهش هزینه‌ها ، بیان مسائل و رویکردهای ادغام ضروری می‌باشد. لذا در پایان نامه حاضر،  قصد آن است تا به دو سوال اساسی پاسخ داده شود: 1) آیا معیارهای ادغام و خرید به اندازه لازم مورد توجه شرکتها قرار می‌گیرد؟ 2) آیا در قوانین و مقررات تجارت و بورس به مقررات مربوط به ادغام و خرید پرداخته شده است؟ با توجه به روند رو به افزایش ادغام و خرید شرکتها در ایران و عدم توجه علمی به شرایط و معیارهای ادغام و مسائل مربوط مانند فرآیند لازم برای ادغام و تحصیل، روشهای پرداخت، روشهای ارزیابی شرکت هدف، مسائل حسابداری و قانونی و مسائل حقوقی شرکتها در مورد ادغام و خرید، با تشریح مسائل فوق سعی شده است رهنمودهای لازم برای ادغام و خرید شرکتها ارائه گردد. از طرفی با توجه به عدم وجود مقررات و استانداردهای قانونی مشابه دیگر کشورها که همواره در قوانین تجارت و بورس به مسئله ادغام و خرید توجه کافی داشته‌اند، با تشریح قانون انگلستان در مورد ادغام و تصاحب از طریق سهام که برای حفظ منافع سهامداران پیش بینی شده است و دسته بندی کلی قوانین فوق و مقایسه تطبیقی با قانون تجارت و بورس ایران پیشنهاداتی در ارتباط با وضع قوانین مشابه با توجه به شرایط کشور ما مطرح می‌شود.

کلمات کلیدی: ادغام ، تصاحب ، سینرجی (هم‌افزایی) ، تهاتر سهام ، آگهی خرید ، صرف .

 

راهنما:

برای دانلود پایان نامه حسابداری فوق در انتهای چکیده، می بایست قبل از اقدام به خرید، در سایت ثبت نام کرده، سپس اقدام به خرید پایان نامه حسابداری نمایید، بعد از خرید و پرداخت موفقیت آمیز، فایل پایان نامه حسابداری خریداری شده، در قسمت پنل کاربری (که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالایی سایت نمایان می شود) ، پس از باز کردن آیتم مدیریت مقالات در لیست سمت چپ، و کلیک بر روی دانلود مقالات، پایان نامه حسابداری خریداری شده، با لینک دانلود، نمایش داده می شود، که با کلیک بر روی لینک دانلود، پایان نامه حسابداری دانلود شده و شما می توانید از آن استفاده کنید.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.


دانلود پایان نامه حسابداری کل فصول (قیمت : 29,990 تومان)
حمایت از ما