مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

پایان نامه سرمایه‌‌ گذاری‌ های منتخب غیر بورس اوراق بهادار (pdf)

پایان نامه سرمایه‌‌ گذاری‌ های منتخب غیر بورس اوراق بهادار (pdf)

پایان نامه سرمایه‌‌ گذاری‌ های منتخب غیر بورس اوراق بهادار (pdf)


چکیده:

پایان نامه سرمایه‌‌ گذاری‌ های منتخب غیر بورس اوراق بهادار

پایان نامه دکتری حسابداری با عنوان سرمایه‌‌ گذاری‌ های منتخب غیر بورس اوراق بهادار: دانلود پایان نامه حسابداری و مالی دکتری با عنوان "بررسی سرمایه‌‌ گذاری‌ های منتخب غیر بورس اوراق بهادار در بازار سرمایه ایران" می پردازد. در این پایان نامه حسابداری دکتری، ابتدا به معرفی متغیرهایی می‌پردازیم که در ادبیات ار آن به عنوان عوامل جذب‌کننده اوراق بهادار شرکتها در بورس‌ها و یا عوامل موفقیت بورس‌ها یاد می‌کنند. این متغیرها در دو دسته مربوط به خود بورس و مربوط به کشوری که بورس در آن قرار گرفته بیان می‌شود. سپس به عوامل موثر بر دو متغیر مهم جذابیت مربوط به خود بورس یعنی "نقد شوندگی" و "تشکیل سرمایه" می‌پردازیم. این عوامل بعضا تحت کنترل بورس اوراق بهادار است، یا خارج از چهارچوب کنترلی آن مطرح است و گاهی ممکن است حتی به صورت فعالیت هایی موازی با بورس عمل کنند همچون سرمایه گذاری های غیربورس اوراق بهادار. سپس ضمن تشریح ارتباطات شناخته‌شده، فرضیات پایان نامه دکتری با عنوان "سرمایه‌‌ گذاری‌ های منتخب غیر بورس اوراق بهادار" در خصوص وجود ارتباطات بین این دو متغیر مهم تبیین‌کننده بورس‌ها با چهار نوع سرمایه گذاری غیربورس بیان می‌شود. این سرمایه گذاری ها عبارتند از سرمایه گذاری در "سپرده بانکی" "مسکن" "اوراق مشارکت" و "محصول انحصاری دولتی عرضه‌شده به عموم" یا همان سیم‌کارت تلفن همراه. دراین پایان نامه پس از نمونه گیری از جامعه شرکتهای بورس اوراق بهادار در ایران، با انجام آزمونهای آماری، ارتباط این نوع سرمایه گذاری‌ها با متغیرهای مذکور در بورس نشان‌داده شده است. نتایج بیانگر آنست که سپرده‌های بانکی و محصول انحصاری مذکور با هر دو متغیر قابلیت نقدشوندگی ارتباط نشان داده‌است اما انتشار اوراق مشارکت اثر معناداری بر این متغیرهای بورس نشان نمی‌دهد. بورس اوراق بهادار در ایران راهی طولانی پیش رو دارد تا بتواند تبدیل به قطب جذب سرمایه آحاد مردم شود. درک این ارتباطات در شناسایی عوامل ایجاد پراکندگی در متغیرهای بورس مهم خواهد بود.

واژه های کلیدی پایان نامه سرمایه‌‌ گذاری‌ های منتخب غیر بورس اوراق بهادار: بورس اوراق بهادار، جذابیت بورس، نقدشوندگی، تشکیل سرمایه، سرمایه گذاری

راهنمای خرید و دانلود پایان نامه حسابداری سرمایه‌‌ گذاری‌ های منتخب غیر بورس اوراق بهادار:

برای دانلود پایان نامه حسابداری فوق در انتهای چکیده، می بایست قبل از اقدام به خرید، در سایت ثبت نام کرده، سپس اقدام به خرید پایان نامه حسابداری نمایید، بعد از خرید و پرداخت موفقیت آمیز، فایل پایان نامه حسابداری خریداری شده، در قسمت پنل کاربری (که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالایی سایت نمایان می شود) ، پس از باز کردن آیتم مدیریت مقالات در لیست سمت چپ، و کلیک بر روی دانلود مقالات، پایان نامه حسابداری خریداری شده، با لینک دانلود، نمایش داده می شود، که با کلیک بر روی لینک دانلود، پایان نامه حسابداری دانلود شده و شما می توانید از آن استفاده کنید.

جهت مشاهده موضوعات و مقالات در حوزه برنامه ها و سیستم های حسابداری بر روی عبارت نرم افزار حسابداری کلیک کنید، در این بخش در اتباط با نرم افزارهای نسل جدید مانند نرم افزار حسابداری تحت وب و نرم افزارهای حسابداری شخصی نیز صحبت شده است. این مقالات به کاربران سیستمهای حسابداری کمک می کند که از انواع نرم افزارهای حسابداری و آینده آنها باخبر شوند و معیارهای یک نرم افزار خوب را شناخته و مناسبترین آنها را نیز انتخاب نمایند.


پایان نامه دکتری حسابداری و مالی (قیمت : 39,900 تومان)
حمایت از ما