مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله: تاثير حداقل سرمايه بر وام های بانک های تجاری زيمباوه

مقاله: تاثير حداقل سرمايه بر وام های بانک های تجاری زيمباوه

مقاله: تاثير حداقل سرمايه بر وام های بانک های تجاری زيمباوه


چکیده:

مقاله: تاثير حداقل سرمايه بر وام های بانک های تجاری زيمباوه

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه فارسی 2013، "تاثير حداقل سرمايه بر وام های بانک های تجاری زيمباوه" از ژورنال معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه ی ارشد و دکتری حسابداری و مالی برای انجام مطالعات و پژوهش های حسابداری و مالی: بانك مركزي زيمباوه در رابطه با حداقل سرمايه مورد نياز مؤسسات بانكي با شرايط اقتصادی و استانداردهای بين المللي بانكي تجديد نظر كرده است. در اين مقاله به بررسي مفاهيم تأثیر وام دهي و حداقل سرمايه بانک های تجاری زيمبابوه و پیمان سرمایه بازل پرداخته مي شود. به منظور تعيين تأثير حداقل سرمايه مورد نياز ، تجزيه و تحليل رگرسیون پانل دیتا مورد استفاده قرار مي گيرد كه روابط متقابل بين وام بانک های تجاری و سرمايه مورد نياز را به طور وسیع نشان می دهد. اين مدل شامل وام بانک های تجاری ، نسبت كفايت سرمايه ، نرخ بهره بانكي و نرخ تورم مي باشد. نتايج نشان دهنده اين است كه اجرای دقیق الزامات كفايت سرمايه تأثيري منفي در وام دهی بانك های تجاری زيمبابوه در پي داشته است. كاهش وام دهي بانك ها باعث بحران اعتباري در اقتصاد و مانع رشد اقتصادي مي شود. همچنين نتايج نشان دهنده اين امر است كه بانک های تجاری زيمبابوه پرتفوی خود را با تغيير از وام های با ریسک بالاتر به وام های با ریسک کمتر ( صفر ) به جاي افزايش سرمايه تعدیل نمودند. در اين مطالعه پيشنهاد مي شود كه بانك مركزي زيمبابوه در راستای کنترل و نظارت بر شرايط مالي بخش های مختلف بانكداري سیاستهای پولی را به عنوان يك ابزار مؤثر براي مقابله با مشكلات ذاتي موجود در مقررات پیمان بازل مورد استفاده قرار دهد.

كلمات كليدي مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه: سرمايه پيمان بازل ، حداقل سرمايه ، بانک های تجاری ، وام.

راهنما:

1- جهت خرید این مقاله انگلیسی حسابداری و مالی می توانید بعد از ثبت نام، اقدام به خرید اینترنتی آن نمایید.

2- بعد از پرداخت موفقیت آمیز مقاله خریداری شده در پنل کاربری شما (که بعد از ثبت نام در بالای صفحه در منوها قابل مشاهده است) در قسمت مدیریت مقالات و در بخش دانلود مقالات قابل دانلود است.

3- چنانچه به هر دلیلی امکان پرداخت اینترنتی برای شما میسر نشد، می توانید مبلغ مورد نظر را به شماره کارت 6104337239270471، نزد بانک ملت، به نام سعید درخشی، واریز نموده و اطلاعات پرداخت را به همراه نام مقاله یا پایان نامه، و آدرس ایمیل خود، به شماره 09146622440 پیامک کنید تا کمتر از 24 ساعت به ایمیل شما ارسال شود. چنانچه نیاز فوری به دسترسی به فایل داشتید، بعد از واریز، تماس حاصل فرمایید.

4- برخی مقالات ترجمه آنها آماده می باشد که از دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" قابل مشاهده است، اما بسیاری از مقالات انگلیسی حسابداری و مالی بدون ترجمه کامل مقاله هستن، که برای سفارش ترجمه آنها می توانید از قسمت ثبت سفارش در انتهای چکیده مقاله، گزینه ترجمه مقاله را تیک زده تا توسط مدیر موسسه برآورد هزینه و زمان تحویل شود، که نتیجه این برآورد در قسمت پنل کاربری در بخش سفارشات قابل مشاهده است.

5- چنانچه قصد تهیه پروپزال و پایان نامه بر مبنای مقالات سایت accpapers را دارید می توانید در انتهای چکیده همان مقاله در قسمت ثبت سفارش، گزینه های مربوطه را فعال نمایید تا توسط مدیر بررسی و اعلام شود، که در قسمت پنل کاربری نتیجه بررسی قابل مشاهده است. دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت انتخاب موضوع پایان نامه" مقالاتی هستند که از نظر این موسسه شرایط بهتری برای تنظیم پایان نامه و مقاله را دارند، و دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" همه مقالات حسابداری و مالی پژوهشی را شامل می شود.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "دانلود پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.

 

 

 


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)
مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه (قیمت : 29,900 تومان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما