مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله آیا ساختار مالکیت شرکت ها بر درجه آشفتگی مالی شرکت ها تأثیر دارد؟

مقاله آیا ساختار مالکیت شرکت ها بر درجه آشفتگی مالی شرکت ها تأثیر دارد؟

مقاله آیا ساختار مالکیت شرکت ها بر درجه آشفتگی مالی شرکت ها تأثیر دارد؟


چکیده:

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی 2015، "ساختار مالکیت شرکت و درجه آشفتگی مالی" از نشریات و ژورنالهای معتبر خارجی و مورد تایید وزارت علوم برای انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری و تحقیقات پژوهشی و مطالعات حسابداری و مالی: هدف پژوهش: هدف این مطالعه بررسی سطوح آشفتگی مالی در شرکتها و ارتباط آن باساختار مالکیت در شرکت های چینی می باشد. روش تحقیق : پژوهشگران در این مطالعه به بررسی درجه آشفتگی مالی نمونه ای شامل 378 شرکت بورس در چین پرداخته اند که بین سال های 2000 تا 2008 دچار بحران مالی شده اند . درجه آشفتگی مالی شرکت ها براساس قابلیت عمل به تعهدات بلند مدت ، توانایی جذب نقدینگی های کوتاه مدت ، قابلیت توسعه ، سطح ریسک ، توانایی سودآوری ، ظرفیت عملیاتی و قابلیت جریانات نقدی برآورد می گردد . پژوهشگران در مطالعه جاری برای تجزیه و تحلیل روابط میان ساختار مالکیت و درجه آشفتگی مالی شرکت ها از روش تجزیه و تحلیل داده های تابلویی (panel ) استفاده می کنند. یافته ها: نتایج این پژوهش نشان می دهد که میان ساختار متمرکز مالکیتی و درجه آشفتگی مالی (DOFD ) رابطه منفی وجود دارد .علاوه بر این نتایج نشان می دهد که مالکیت دولتی شرکت ها منجر به کاهش درجه آشفتگی مالی (DOFD ) شرکت ها خواهد شد، همچنین با جدایی حق کنترل جریانات نقدی و سایر حقوق کنترلی ، روابط شرکتهایی با مالکیت دولتی با درجه آشفتگی مالی مثبت خواهد بود . نتایج همچنین نشان می دهد که شرکت هایی چنین با عملکردهای خاص (ST ) نیاز به بهبود بیشتری دارند، چرا که این گونه شرکت ها به دو گروه با عنوان شرکت هایی با عملکردهای خاص ارزشمند (value ) و شرکت هایی با عملکردهای خاص اشتباه (garbage ) تقسیم می گردند. این گونه شرکت ها از لحاظ درجه آشفتگی مالی (DOFD ) و تغییرات روند با هم متفاوت هستند، بنابراین آنها نباید یکسان در نظر گرفته شوند. اصالت و ارزش پژوهش: پژوهش مالکیت نشان می دهد که سیستم های شرکت هایی با عملکردهای خاص (ST ) و مطالعات قبلی ، برای سرمایه گذاران ریسک پذیری که به دنبال ایجاد تمایز و ارزشگذاری در مورد شرکت هایی با عملکردهای خاص ارزشمند (value ) و شرکت هایی با عملکردهای خاص اشتباه (garbage ) هستند، مفید نخواهد بود. ...

راهنما:

1- جهت خرید این مقاله انگلیسی حسابداری و مالی می توانید بعد از ثبت نام، اقدام به خرید اینترنتی آن نمایید.

2- بعد از پرداخت موفقیت آمیز مقاله خریداری شده در پنل کاربری شما (که بعد از ثبت نام در بالای صفحه در منوها قابل مشاهده است) در قسمت مدیریت مقالات و در بخش دانلود مقالات قابل دانلود است.

3- چنانچه به هر دلیلی امکان پرداخت اینترنتی برای شما میسر نشد، می توانید مبلغ مورد نظر را به شماره کارت 6104337239270471، نزد بانک ملت، به نام سعید درخشی، واریز نموده و اطلاعات پرداخت را به همراه نام مقاله یا پایان نامه، و آدرس ایمیل خود، به شماره 09146622440 پیامک کنید تا کمتر از 24 ساعت به ایمیل شما ارسال شود. چنانچه نیاز فوری به دسترسی به فایل داشتید، بعد از واریز، تماس حاصل فرمایید.

4- برخی مقالات ترجمه آنها آماده می باشد که از دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" قابل مشاهده است، اما بسیاری از مقالات انگلیسی حسابداری و مالی بدون ترجمه کامل مقاله هستن، که برای سفارش ترجمه آنها می توانید از قسمت ثبت سفارش در انتهای چکیده مقاله، گزینه ترجمه مقاله را تیک زده تا توسط مدیر موسسه برآورد هزینه و زمان تحویل شود، که نتیجه این برآورد در قسمت پنل کاربری در بخش سفارشات قابل مشاهده است.

5- چنانچه قصد تهیه پروپزال و پایان نامه بر مبنای مقالات سایت accpapers را دارید می توانید در انتهای چکیده همان مقاله در قسمت ثبت سفارش، گزینه های مربوطه را فعال نمایید تا توسط مدیر بررسی و اعلام شود، که در قسمت پنل کاربری نتیجه بررسی قابل مشاهده است. دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت انتخاب موضوع پایان نامه" مقالاتی هستند که از نظر این موسسه شرایط بهتری برای تنظیم پایان نامه و مقاله را دارند، و دسته بندی "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" همه مقالات حسابداری و مالی پژوهشی را شامل می شود.

برای مشاهده مقالات بیس انگلیسی حسابداری پیشنهادی ما جهت انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی و یا حسابرسی به دسته بندی "مقالات بیس پیشنهادی جهت موضوع پایان نامه" و برای دسترسی به جدیدترین مقالات علمی پژوهشی از سایتهای معتبر به "مقاله انگلیسی حسابداری علمی پژوهشی" ، و برای مشاهده مجموعه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه آماده به "مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه" برای مشاهده مجموعه پایان نامه های حسابداری به "پایان نامه حسابداری" و همچنین جهت مشاهده فصول دوم پایان نامه های حسابداری که شامل مبانی نظری و پیشینه پایان نامه می باشد به دسته "مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه" و همچنین دانلود و خرید اطلاعات شرکتهای بورسی و متغیرهای محاسبه شده در قالب فایل اکسل به دسته "اطلاعات شرکت های بورسی" مراجعه نمایید.

 

 


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما