مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله 2017: چطور بازده پرتفلیو پیشین بر رفتاری مالی تاثیر میگذارد - مکانیسمهای روانشناختی پایه

مقاله 2017: چطور بازده پرتفلیو پیشین بر رفتاری مالی تاثیر میگذارد - مکانیسمهای روانشناختی پایه

مقاله 2017: چطور بازده پرتفلیو پیشین بر رفتاری مالی تاثیر میگذارد - مکانیسمهای روانشناختی پایه


چکیده:

مقاله 2017: چطور بازده پرتفلیو پیشین بر رفتاری مالی تاثیر میگذارد - مکانیسمهای روانشناختی پایه

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی سال 2017 با عنوان، چطور بازده پرتفولیو پیشین بر رفتار مالی تاثیر می گذارد - مکانیسمهای روانشناختی پایه، مناسب برای انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی:

این پژوهش مکانیسمها و فرایندهای روانشناختی پایه را در اینکه چطور نتایج و بازده پرتفوی (پرتفولیو) قبلی سرمایه گذار بر معاملات و پذیرش ریسک بعدی وی تاثیر میگذارد، و اینکه آیا این مکانیسمهای روانشناختی یک عامل تعدیلی مهم است؟ با استفاده از مدلسازی معادلات ساختاری و آزمون مداخله چندگانه با استفاده از اطلاعات سرمایه گذاران خرد مالزی، نتایج نشان داد که 1- در راستای مکانیسمهای روانشناسی یادگیری تقویتی، قانون دست طلایی و قاعده اکتشاف همانندی، نتایج مازاد سرمایه گذاران از بازده پرتفوی پیشین باعث می شود که فرد خوش بین، اطمینان بیش از حد و دید ریسک پذیر داشته باشد، 2- این انحرافات روانشناختی، به نوبه خود، منجر به  افزایش چرخه پورتفولیو، هدف معامله، نگهداری سهام پرخطر (ریسک دار) و تمایل به پذیرش ریسک می شود. 3- ترکیبی از سه انحراف رفتاری اطمینان بیش از حد، خوش بینی و دید ریسک پذیر منمجر به ایجاد یک عامل تاثیرگذار چندگانه در معاملات سرمایه گذار می شود. این یافته های منجر به این نتیجه کلی می شود که وجود تورش های پایه رفتارهای مالی را خراب می کند.

کلمات کلیدی: بازده پرتفولیوی پیشین، تورشهای روانشناختی، مالزی

 

توضیحات تکمیلی مقاله:

این مقاله در حوزه مباحث مالی رفتاری است، و به پردازش معاملات سهامداران حقیقی و خرد پرداخته است. از آنجایی که در ایران دسترسی به معاملات سرمایه گذاران خرد و پرتفولیوی آنها سخت است و دارای محدودیتهای زیادی خواهد بود، لذا این موضوع بهتر است در نمونه ای متشکل از سرمایه گذاران حقوقی مانند، بانکها، بیمه ها، شرکتهای سرمایه گذاری، صندوقهای سرمایه گذاری انجام شود. با توجه به اینکه امروز درصد مشارکت این نهادها در بازار سرمایه ایران بسیار بالا بوده و روز به روز در حال افزایش است، بررسی میزان تورشهای رفتاری در این نهادها، نتایج جالب و مهمی را دربرخواهد داشت. و نتایج می تواند پژوهش های پیشین را به چالش جدی بکشد. این موضوع برای دانشجویان مقطع دکتری برای انتخاب موضوع پایان نامه در کنار سایر مقالات تکمیلی بسیار مناسب خواهد بود. به منظور دریافت راهنمایی های بیشتر، میتوانید از بخش ثبت سفارش در انتهای همین مطلب، درخواست خود را ثبت نمایید، تا اقدمات لازم در سریعترین زمان ممکن انجام گیرد. برای مشاهده پایان نامه دکتری حسابداری می توانید روی آن کلیک نمایید.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما