مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله پاداش مدیریت و پذیرش ریسک بانک در دوره قبل و بعد از بحران مالی

مقاله پاداش مدیریت و پذیرش ریسک بانک در دوره قبل و بعد از بحران مالی

مقاله پاداش مدیریت و پذیرش ریسک بانک در دوره قبل و بعد از بحران مالی


چکیده:

مقاله 2017 با عنوان پاداش مدیریت و پذیرش ریسک بانک در دوره قبل و بعد از بحران مالی

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی 2017 با عنوان پاداش مدیریت و پذیرش ریسک بانک در دوره قبل و بعد از بحران مالی، مناسب، برای انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی:

این مطالعه به بررسی تاثیر پاداش مدیر عامل بر ریسک پذیرفته شده بانک در دوران قبل و بعد از بحران مالی می پرداد. نتایج ما ارتباط منفی بین پاداش های مدیریت و ریسک بانک در قبل از دوره بحران مالی را نشان می دهد. به طور مشابه سهام مشروط و اختیار خرید معامله اعطا شده به مدیران در دوران بعد از بحران مالی موجب کاهش بانک می شود. در مقابل ما تاثیر مثبت برنامه رهایی از دارایی‌های مشکل دار بر ریسک بانک را مشاهده کردیم. نتایج ما همچنین نشان میدهد، مدت سررسید اختیار خرید معامله بر رفتار ریسک بانکها تاثیرگذار است. نتایج ما در فرموله کردن ساختار دستورالعملهای پرداخت پاداش به مدیر مفید است.

کلمات کلیدی: پاداش، پذیرش ریسک، بحران مالی، برنامه رهایی از داراییهای مشکل دار

 

توجه:

این مقاله در حوزه ریسک بانک و عوامل تاثیر گذار بر آن کار شده است، از عواملی که بررسی شده است مربوط به پاداشهایی است که به مدیران پرداخت می شود و همچنین برنامه ای در آمریکا پیاده شده با عنوان برنامه رهایی از دارایی‌های مشکل دار که به پاکسازی و اصلاح داراییهای بانکها می پردازد، که تاثیر آن نیز مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین سررسید اختیار خرید معامله نیز مورد توجه قرار گرفته است. این مقاله با در نظر گرفتن شرایط ایران قابل اجرا بوده و نیازمنده کمی تعدیلات و بومی سازی است و حتی برای انتخاب موضوع پایان نامه دکتری حسابداری یا همان رساله دکتری حسابداری و مالی نیز می توان این مقاله را مد نظر قرار داد و پاداش هیات مدیره را مدلسازی کرد. برای دریافت خدمات موسسه آمارکده می توانید از قسمت ثبت سفارشات در انتهای همین مطلب درخواست خود را ثبت نمایید، تا در سریعترین زمان ممکن اقدامات لازم توسط همکاران صورت گیرد.

 


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما