مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله کدام یک اول اتفاق می افتد، پاداش مدیرعامل یا عملکرد شرکت؟ مشکل علیت در شرکتهای اروپایی

مقاله کدام یک اول اتفاق می افتد، پاداش مدیرعامل یا عملکرد شرکت؟ مشکل علیت در شرکتهای اروپایی

مقاله کدام یک اول اتفاق می افتد، پاداش مدیرعامل یا عملکرد شرکت؟ مشکل علیت در شرکتهای اروپایی


چکیده:

مقاله 2017 "کدام یک اول اتفاق می افتد، پاداش مدیرعامل  یا عملکرد شرکت؟ مشکل علیت در شرکتهای اروپایی"

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی 2017 با عنوان "کدام یک اول اتفاق می افتد، پاداش مدیرعامل  یا عملکرد شرکت؟ مشکل علیت در شرکتهای اروپایی" مناسب برای انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی در سطح ارشد و با کمی ایده پردازی و تغییرات برای مقطع دکتری:

این پژوهش با استفاده از الگوی عملکردی فرضیات دو تئوری اجتماعی و نمایندگی به بررسی این موضوع کی پردازد که آیا پرداختی ها به مدیر عامل براساس عملکرد است یا برعکس، شرکتهایی که به مدیران خود پرداخت بیشتری دارند بهتر عمل می کنند؟ نتایج پژوهش ما بر اساس نمونه 330 شرکت بزرگ اروپایی برای دوره 2009 تا 2013 است. یافته ها بر مبنای تحلیل پانل دیتا تایید می کنند که پاداش مدیرعامل در ارتباط مثبت با عملکرد شرکت است و برعکس. تخمین و برآورد همزمان، که در آن ما با هر دو متغیر عملکرد مالی و پاداش مدیر عامل به عنوان متغیر ذاتی و اصلی با استفاده از روش حداقل مربعات دومرحله ای رفتار می کنیم، نشان داد که شرکتهایی که پاداش ها را به معیارهای حسابداری گره زده اند و این پرداخت تشویقی، باعث افزایش عملکرد درونی شرکت می شود، اما شرکتهایی که پاداش مدیرعامل را بر مبنای معیارهای مبتنی بر بازار پرداخت می کنند، باعث افزایش و بهبود عملکرد شرکت نمی شود.

کلمات کلیدی: پاداش مدیرعامل، عملکرد شرکت، برآورد همزمان، شاخص شارپ، پارادایمها (الگوها)، تئوری نمایندگی.

 

این مقاله یک مطالعه خوب در مورد علیت یابی در خصوص اینکه پاداش باعث به وجود امدن عملکرد بهتر می شود و یا اینکه عملکرد بهتر باعث پرداخت پاداش به مدیران می شود و با برای دستیابی به نتایج این پژوهش از روشهای رگرسیون و معادلات همزمان استفاده شده است. این کار می تواند برای دانشجویان مقطع دکتری نیز ایده خوبی برای مدلسازی باشد. دانشجویانی که تمایل به دریافت خدمات پروپزال و پایان نامه از این مرکز را دارند می توانند در انتهای این بخش درخواست خود را در قسمت ثبت سفارش، انتخاب و یا با شما تماس حاصل فرمایند. تا در سریعترین زمان ممکن اقدامات لازم انجام شود.

 


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما