مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله افشای اختیاری ضعفهای کنترل داخلی و کیفیت سود: شواهدی از چین

مقاله افشای اختیاری ضعفهای کنترل داخلی و کیفیت سود: شواهدی از چین

مقاله افشای اختیاری ضعفهای کنترل داخلی و کیفیت سود: شواهدی از چین


چکیده:

مقاله 2017 "افشای اختیاری ضعفهای کنترل داخلی و کیفیت سود: شواهدی از چین"

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی سال 2017 با عنوان "مقاله افشای اختیاری ضعفهای کنترل داخلی و کیفیت سود: شواهدی از چین" مناسب برای انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی:

با استفاده از گزارشات کنترلهای داخلی اختیاری 1059 شرکت پذیرفته شده در بورس در بین دوره مالی 2010 تا 2011، این پژوهش ارتباط بین افشای اختیاری ضعف کنترلهای داخلی و کیفیت سود را در چین بررسی می کند. نتایج ما نشان می دهد که کیفیت سود اندازه گیری شده با قدرمطلق اقلام تعهدی اختیاری، با افشای ضعفهای کنترلهای داخلی دارای ارتباط معناداری است. علاوه بر این، نتایج ما نشان می دهد که ضعفهای کنترلهای داخلی مرتبط با بخشهای حسابداری و غیر حسابداری (هر دو نوع کنترل داخلی) بر کیفیت سود شرکت تاثیر معناداری دارد. این مطالعه در توسعه شواهدی در زمینه افشای ضعفهای کنترل داخلی در اقتصادهای نوظهور و بررسی تاثیر افشای انواع مختلفی از ضعفهای کنترلهای داخلی بر کیفیت سود به ادبیات در این حوزه کمک می کند. این پژوهش همچنین نشان می دهد که کنترلهای مرتبط با ضعفهای مرتبط با کنترلهای داخلی بخش های غیر حسابداری در مدیریت ریسک شرکت مهم است.

کلمات کلیدی: ضعف کنترل داخلی، چین، انواع ضعفهای کنترلهای داخلی، کیفیت سود

 

توجه:

این مقاله یک کار جدید در حوزه کنترلهای داخلی است که به بررسی تاثیر انواع ضعفهای مختلف در کنترل داخلی شرکت (حسابداری و غیر حسابداری) می پردازد. که به نوبه خود یک ایده جدید در بحث کنترلهای داخلی است. اجرای این پژوهش در ایران امکان پذیر بوده ولی جمع اوری اطلاعات آن زمانبر و هزینه بر خواهد بود، در صورتیکه تمایل برای اجرای این مطالعه توسط موسسه آمارکده را دارید، میتواند در انتهای این مطلب در بخش ثبت سفارشات درخواست خود را ثبت نمایید تا اقدامات لازم دراین خصوص انجام شود.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما