مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله افشای ریسک کسب و کار و ریسک شرکت: شواهدی از ژاپن

مقاله افشای ریسک کسب و کار و ریسک شرکت: شواهدی از ژاپن

مقاله افشای ریسک کسب و کار و ریسک شرکت: شواهدی از ژاپن


چکیده:

مقاله 2017 "افشای ریسک کسب و کار و ریسک شرکت"

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی سال 2017 با عنوان "مقاله افشای ریسک کسب و کار و ریسک شرکت" مناسب برای انتخاب موضوعات پایان نامه حسابداری و مالی در سطح دکتری و ارشد:

ما مزایای افشای ریسک کسب و کار در شرکتهای ژاپنی و تاثیر آن بر ریسک شرکت را در قالب یک آزمایش کاملا طبیعی مشاهده کردیم. در مقابل افشای عامل ریسک که در بخشی از گزارش هیات مدیره سالانه در ایالات متحده مشاهده می شود، افشای ریسک کسب و کار در ژاپن یک افشای جدید با عنوان رژیم افشای مستقل است که از اواخر مارس سال مالی 2004 شروع شد. ما پیدا کردیم که افشای اجباری ریسک کسب و کار تاثیر منفی بر کل ریسک شرکت دارد. این ننتیجه نشان می دهد که افزایش در افشای ریسک کسب و کار در کاهش هزینه سرمایه شرکت، مشارکت دارد، که کاملا در تضاد با نتایج یافته های قبلی است. ما همچنین پیدا کردیم که ارتباط مثبت معناداری پس از آغاز افشای ریسک کسب و کار، بین مقدار ریسک کسب و کار افشا شده و کل ریسک وجود دارد. که نشان دهنده تاثیر افزایشی افشای اجباری ریسک کسب و کار بر ارزیابی سرمایه گذاران از ریسک شرکت دارد. اگرچه این دو اثر همدیگر را خنثی می کنند، اما تاثیر افزایش در افشای ریسک کسب و کار بر میزان کاهش هزینه سرمایه بیشتر از تاثیر افزایشی بر ارزیابی سرمایه گذاران از ریسک شرکت است.

کلمات کلیدی: افشای اجباری ریسک کسب و کار، افشای ریسک ذاتی شرکت، مجموع ریسک، هزینه سرمایه

 

نکته:

از آنجایی که در ایران بخشی با عنوان ریسک کسب و کار در گزارشات هیات مدیره وجود ندارد، برای پیاده سازی این پزوهش باید بومی سازی انجام شده، و از ریسکهای مشابه  و یا ریسک صنعتی که شرکت در آن فعالیت می کند را مورد بررسی قرار داد. به منظور توضیحات و راهنمایی های بیشتر در خصوص این مقاله و کسب اطلاعات بیشتر می توانید در قسمت ثبت سفارش در انتهای همین مطلب درخواستهای مورد نظر خود را در خصوص این مقاله ثبت نمایید تا در سریعترین زمان ممکن، اقدامات لازم انجام شود.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما