مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله پیش بینی بازده سهام در بازارهای نوظهور: آیا انتخاب پیش بینی کننده ها و مدلها در بین کشورها مهم است؟

مقاله پیش بینی بازده سهام در بازارهای نوظهور: آیا انتخاب پیش بینی کننده ها و مدلها در بین کشورها مهم است؟

مقاله پیش بینی بازده سهام در بازارهای نوظهور: آیا انتخاب پیش بینی کننده ها و مدلها در بین کشورها مهم است؟


چکیده:

مقاله سال 2017 با عنوان "پیش بینی بازده سهام در بازارهای نوظهور: آیا انتخاب پیش بینی کننده ها و مدلها در بین کشورها مهم است؟"

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی سال 2017 با عنوان "پیش بینی بازده سهام در بازارهای نوظهور: آیا انتخاب پیش بینی کننده ها و مدلها در بین کشورها مهم است؟" به منظور انتخاب موضوع برای پایان نامه حسابداری و مالی:

این مطالعه به بررسی پیش بینی پذیری بازده سهام در بین 24 بازار نوظهور در مناطف مختلف می پردازد. ما چهار مدل خاص و اصلی را برای این بررسی پیشنهاد کردیم. سپس یک مدل تکمیل شده و مناسب برای هر کشور که شامل مجموعه ای بزرگ از عوامل بالقوه و موثر در پیش بینی بازده سهام است، ارائه می شود. علاوه بر این همه کشورها با استفاده از مدل چند عامل پویا مورد بررسی قرار گرفتند. سرانجام، ما فرضیه متقارن در پیش بینی پذیری بازده دارایی بر مبنای یک مدل با رویکرد غیرخطی و غیرپارامتریک به نام رگرسیون جستجوگر تصویر (تعاقب تصویر) تعدیل و ساده کردیم. نتایج پژوهش ما نشاندهنده سه یافته اصلی است: اولا ما یافته های قبلی را که از مدل استاندارد پیش بینی پذیری دارایی برای همه کشورها مهم و با ارزش بود حمایت میکردند، را رد کردیم|، چرا که ما نشان دادیم هر کشوری فاکتورهای خاص و بومی خود (فاکتورهای در سطح اقتصاد کلان و مالی) را دارد که در پیش بینی بازده آتی دارایی مفید است. دوما، چارچوب تجربی ما نشان می دهد که پیش بینی پذیری دارایی ممکن است برمبنای مدل غیر خطی از نوع رگرسیون جستجو گر تصاور (تعاقب تصاویر) مدل سازی شود. توان توضیحی یافته های ما در تخمین‌های خارج از نمونه خوب و با اهمیت است. نتایج ما برای سرمایه گذاران و فعالات در روشهای ایجاد پرتفولیوهای متنوع و قانونگذاران مفید است.

کلمات کلیدی: پیش بینی پذیری مدلسازی، غیر خطی، مدل رگرسیون منعطف، رگرسیون جستجوگر تصاویر، مدل ثابت، مدل پویا، پیش بینی پذیری

 

نکته:

این مقاله همانطور که از چکیده آن نیز مشخص است، به بررسی پیش بینی پذیری بازده سهام در بین 24 کشور پرداخته است، و سعی در ارائه مدل در هر کشور را دارد. ما در ایران برای پیاده سازی این مقاله به بررسی تنها اطلاعات شرکتهای فعال در بورس ایران خواهیم پرداخت و سعی در ارائه مدل پیش بینی بازده سهام با استفاده از مدل جستجوگر تصاویر که یک مدل غیرخطی و غیرپارامتریک است ر خواهیم داشت. این موضوع برای دانشجویان سطح دکتری نیز موضوع خوب و قابل کاری است و و با بسط آن به سایر مدلها و انتخاب فاکتورهای تاثیرگذار قابلیت ارائه یک پژوهش قوی را دارد. چنانچه تمایل به دریافت خدمات از این موسسه را دارید می توانید با مشخص کردن نوع خدمات درخواستی در قسمت سفارشات ، در انتهای این مطلب، از راهنمایی های این موسسه بهره مند شوید.

 


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما