مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله بررسی کیفیت حسابرسی در طی بحران مالی: از دیدگاه سرمایه گذاران

مقاله بررسی کیفیت حسابرسی در طی بحران مالی: از دیدگاه سرمایه گذاران

مقاله بررسی کیفیت حسابرسی در طی بحران مالی: از دیدگاه سرمایه گذاران


چکیده:

مقاله با موضوع "بررسی کیفیت حسابرسی در طی بحران مالی: از دیدگاه سرمایه گذاران"

مقاله انگلیسی حسابداری سال 2017 با عنوان "بررسی کیفیت حسابرسی در طی بحران مالی: از دیدگاه سرمایه گذاران" به منظور انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی:

در واکنش به افزایش توجهات در نشریات مالی به مسئله کیفیت حسابرسی در طول بحران مالی جهانی اخیر، این مقاله بررسی می کند که آیا سرمایه گذاران چنین درک می کنند که کیفیت حسابرسی باید در دوران بحران مالی کاهش یابد؟ برمبنای نمونه ای که از بین شرکتهای آمریکایی برای بازه زمانی 2003 تا 2009 انتخاب شده است و با استفاده از محتوای اطلاعاتی اعلامیه های سود به عنوان شاخصی برای اندازه گیری درک و فهم سرمایه گذاران از کیفیت حسابرسی، ما شواهدی از افزایش محتوای اطلاعاتی اعلامیه های سود در دوره بحران مالی جهانی در مقایسه با دوره قبل از بحران مالی پیدا کردیم. تحلیل زیر نمونه ها (نمونه های کوچگتر با ویژگیهای مشابه) نشان میدهند که افزایش در محتوای اطلاعاتی اعلامیه های سود برای هر دو شرکتهای مالی و غیر مالی رخ داده است. نتایج پژوهش ما نشان میدهد که افزایش در محتوای اطلاعاتی هیچ ارتباطی با اندازه حسابرسی و استقلال حسابرس ندارد. بررسی بیشتر بیانگر این موضوع است که کاهش در محتوای اطلاعاتی اعلامیه های سود توسط کاهش کلی در غنای محتوای اطلاعات در دوران بحران مالی هدایت نمی شود و تحت تاثیر آن نیست. به طور کلی، نتایج ما نشان از یک یافته و شواهد قوی از افزایش در کیفیت حسابرسی درک شده در طول بحران مالی جهانی در بین شرکتهای مالی و غیر مالی آمریکایی است.

 

این مقاله یک مقاله خوب در زمینه کیفیت حسابرسی درک شده از سوی سرمایه گذاران است، اما از آنجهت که ما درایران اعتقادی به بحران مالی جهانی نداریم و ایران را دور از این بحران می پنداریم، به ناچار باید سالهای بحران مالی مختص خودمان و کشور ایران را انتخاب و سپس این پزوهش را برای آن سالها پیاده کنیم. که برا اینکار باید از شاخص های اقتصادی بانک مرکزی استفاده کنیم.

چنانچه مایل به همکاری با متخصصان آمارکده در این زمنیه هستید لطفا از بخش ثبت سفارشات در انتهای همین مطلب ، درخواستهای خود را ثبت تا اقدامات لازم در این خصوص انجام شود.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما