مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله همبستگی سود شرکت با صنعت و دستکاری سود (مدیریت سود)

مقاله همبستگی سود شرکت با صنعت و دستکاری سود (مدیریت سود)

مقاله همبستگی سود شرکت با صنعت و دستکاری سود (مدیریت سود)


چکیده:

مقاله انگلیسی حسابداری سال 2017 با عنوان "مقاله همبستگی سود شرکت با صنعت و دستکاری سود (مدیریت سود)"

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی سال 2017 برای انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مالی با عنوان"مقاله همبستگی سود شرکت با صنعت و دستکاری سود (مدیریت سود)"، از نشریه معتبر:

چکیده:

مطالعه حاضر به ارائه یک تئوری می پردازد که بیان می کند "در شرکتهایی که سودهایش با سود صنایع همبستگی دارد، احتمال بالایی وجود دارد که شرکت سیگنال جانبدارانه و غیر واقعی از عملکرد شرکت ارسال کرده باشد". تئوری حاضر به ما در پیش بینی احتمال اینکه، نام شرکتی در اطلاعیه های سازمان بورس اوراق بهادار که به معرفی شرکتهایی که در بخش حسابداری و یا حسابرسی دارای سوء رفتار بوده اند، قرار گیرد، کمک می کند. نتایج کاربردی تحقیق از تئوری ارائه شده، حتی بعد از کنترل تاثیر متغیرهای پیش بینی شده در ادبیات مرتبط با موضوع، پابرجاست، که نشان میدهد درجه همبستگی سود با صنعت در حقیقت به دلیل تصمیمات مدیران برای انتشار سودهای جانبدارانه و غیرواقعی است. ما همچنین نشان دادیم که شرکتهای با همبستگی کم با صنعت از شرکتهای با درجه همبستگی بالا با صنعت، از محافظه کاری کمتری برخوردار است، که کاربرد تئوری را برای چارچوبهای بیشتر فراهم می کند. به طور کلی ما هم تئوری و هم اعتبار آن را با استفاده از بررسی های تجربی ارائه دادیم، که به انضباط فکری درباره مدیریت سود و آشکارسازی روابط علت و معلولی بین متغیرهای تحقیق کمک می کند.

کلمات کلیدی: اطلاعیه علی اجرای ضوابط حسابداری و حسابرسی، تئوری حسابداری، همبستگی سود، مدیریت سود، سود بازار

 

این مقاله از آنجایی که هم به ارائه تئوری و هم به اثبات آن می پردازد می تواند یک مبنا برای انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری دکتری نیز باشد. دوستانی که تمایل به استفاده این موضوع به عنوان پایان نامه، مقاله و ... را دارند می توانند در قسمت ثبت سفارش در انتهای همین مطلب، آیتم های مورد نظر خود را انتخاب و ثبت نمایند تا در سریعترین زمان ممکن اقدامات لازم صورت گیرد.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما