مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله پیش بینی های مدیریت و هزینه سرمایه: شواهدی در سطح بین المللی

مقاله پیش بینی های مدیریت و هزینه سرمایه: شواهدی در سطح بین المللی

مقاله پیش بینی های مدیریت و هزینه سرمایه: شواهدی در سطح بین المللی


چکیده:

مقاله سال 2017  "پیش بینی های مدیریت و هزینه سرمایه: شواهدی در سطح بین المللی"

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی سال 2017 با عنوان "پیش بینی های مدیریت و هزینه سرمایه: شواهدی در سطح بین المللی" مناسب برای انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و مقاله:

ما تفاوت میزان اثر پیش بینی های مدیریت (که از شاخص افشای اختیاری برای سنجش پیش بینی های مدیریت استفاده شده است)، بر هزینه سرمایه در 31 کشور را مورد بررسی قرار دادیم. نتایج نشان میدهد که انتشار پیش بینی های مدیریت با کاهش هزینه سرمایه در همه کشورها در ارتباط مستقیم است، اما شدت تاثیر پیش بینی های مدیریت بر هزینه سرمایه وابسته به فاکتورهای ساختاری هر کشور می باشد. به طوریکه پیش بینی های مدیریت در کشورهایی که قوانین حمایتی قوی از حقوق سهامداران و انتشار بهتر اطلاعات وجود دارد، تاثیر قوی بر هزینه سرمایه دارد و در کشورهایی که قوانین افشای اجباری وجود دارد، این تاثیر ضعیف تر است. همچنین بررسی ها نشان میدهد که این روابط، زمانی که پیش بینی های مدیریت، به صورت مستمر، با دقت بیشتر و با جزئیات و جوانب بیشتری افشا می شوند، قوی تر است. به طور کلی یافته های ما پیشنهاد می کند که توانایی پیش بینی های مدیریت در کاهش هزینه سرمایه تنها به فاکتورهای در سطح کشور که اعتبار این پیش بینی ها را افزایش میدهد بستگی ندارد، بلکه عواملی که بازگو کننده کیفیت شاخص های محیط اطلاعاتی مانند کیفیت انتشار اطلاعات، قابلیت دسترسی به اطلاعات و کیفیت اطلاعات جایگزین نیز بستگی دارد. بنابراین قوانین حفاظت از حقوق سرمایه گذران، نفوذ در رسانه ها، و الزامات افشای اجباری، تاثیر بسیار مهمی در توانایی پیش بینی های مدیریت در کاهش هزینه سرمایه دارد.

کلمات کلیدی:

پیش بینی های مدیریت بین المللی، افشای اختیاری، هزینه سرمایه، حفاظت از سرمایه گذار، انتشار اطلاعات، افشای اجباری، ویژگیهای پیش بینی مدیریت، قابلیت اعتماد به پیش بینی های مدیریت، نفوذ در رسانه

 

توجه:

این مقاله در سطح بین المللی کار شده، اما با تغییرات جزئی در مقاله می توان آن را در سطح شرکتهای بورس اوراق بهادار تهران پیاده کرد. چنانچه تمایل دارید این مقاله را مبنای پژوهش و پایان نامه خود قرار دهید، می توانید از قسمت سفارشات در انتهای این مطلب درخواست خود را ثبت کنید. تا در سریعترین زمان ممکن نسبت به بررسی درخواستهای شما و ارائه راهنمایی های بیشتر اقدامات لازم صورت گیرد.


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما