مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله سطح نگهداشت وجه نقد و سرمایه گذاری مبتنی بر کنترل

مقاله سطح نگهداشت وجه نقد و سرمایه گذاری مبتنی بر کنترل

مقاله سطح نگهداشت وجه نقد و سرمایه گذاری مبتنی بر کنترل


چکیده:

مقاله سطح نگهداشت وجه نقد و سرمایه گذاری مبتنی بر کنترل

چکیده:

مقاله انگلیسی سطح نگهداشت وجه نقد و سرمایه گذاری مبتنی بر کنترل: در این تحقیق بررسی شد که مفهوم سطح نگهداشت وجه نقد بالا، مربوط به شرکتهای با حفاظت پایین از حقوق سرمایه گذار، شواهدی از درامدهای مال الاجاره مدیریتی می باشد. نشان دادیم که شرکتهای دارای مشکلات نمایندگی، کنترل شدیدی را بروی مدیریت از طریق مالکیت متمرکز اعمال می نمایند. با استفاده از داده های مربوط به کشور بلژیک مابین سال های 1991 تا 2006، رابطه مثبت قوی مابین تمرکز مالکیت و سطح نگهداشت وجه نقد بدست آمد. این موضوع نشان دهنده انگیزه احتیاطی از جانب بخشی از سهامداران کنترلی می باشد که اهمیت زیادی به کنترل قائل می‌شوند. همچنین به این نتیجه رسیدیم که ارزش بازار شرکت، به صورت مثبت تحت تاثیر میزان دارایی های نقدی شرکت می‌باشد. از طرف دیگر، مالکیت مدیریتی دارای هیچ گونه تاثیری نیست. این نتایج با این فرضیه که مالکیت شرکتها به دنبال راهبردهای منطقی جهت کاهش هزینه‌های نمایندگی ناشی از امنیت پائین سرمایه‌گذاران می‌باشد، متناسب است.

کلمات کلیدی: سطح نگهداشت وجه نقد، تمرکز مالکیت، امنیت سرمایه گذار، سرمایه گذاری مبتنی بر کنترل، بنگاه های خانوادگی.

 

ترجمه تخصصی حسابداری مقاله :

جهت درخواست اماده سازی ترجمه مقاله فوق، در انتهای چکیده در این صفحه، در بخش ثبت سفارش، گزینه ترجمه تخصصی را کلیک نمایید تا توسط کارشناسان موسسه بررسی و نتیجه از طریق پیامک و یا پنل کاربری به حضور ارسال شود.

سایر بخش های سایت:

بخش پایان نامه حسابداری و دانلود پایان نامه حسابداری که به ارائه نمونه هایی از پایان نامه های کارشده از دانشجویان و دفاع شده در دانشگاه ها پرداخته است

بخش مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه، که به ارائه مقالات انگلیسی حسابداری با ترجمه تخصصی پرداخته است که مجموعه ای از مقالات در زمینه حسابداری و مالی و حسابرسی را با ترجمه کامل در اختیار دانشجویان و محققان قرار داده است.

بخش نرم افزار حسابداری که ارائه مجموعه مقالات مفید و رایگان در خصوص نرم افزارهای حسابداری پرداخته است.

 


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما