مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

مقاله قدرت چانه زنی، اعتبار تجاری

مقاله قدرت چانه زنی، اعتبار تجاری

مقاله قدرت چانه زنی، اعتبار تجاری


چکیده:

مقاله قدرت چانه زنی، اعتبار تجاری

مقاله انگلیسی حسابداری و مالی: قدرت چانه زنی و اعتباری تجاری

چکیده:

قدرت چانه زنی و اعتباری تجاری: این تحقیق به بررسی نحوه تاثیر قدرت چانه زنی تامین کننده بر روی تامین اعتبار تجاری پرداخته است. از پایگاه داده سطح شرکتی جدید شرکتهای چینی به همراه اطلاعات منحصربفرد در خصوص میزان، شرایط و پیشینه پرداخت های اعتبار تجاری به مشتریان و اطلاعات دقیق در خصوص ساختار بازار محصول و روابط مشتری تامین کننده استفاده نمودیم. نشان دادیم که تامین کنندگان دارای قدرت چانه زنی ضعیف، به مشتریان خود که تمایل به توسعه اعتبار تجاری دارند، اغلب دارای فروش اعتباری بیشتری هستند و دوره زمانی بازپرداخت طولانی تر، پیش از اعمال جرایم، پیشنهاد می کنند. مشتریان مهم می توانند دوره بازپرداخت خود را حتی طولانی تر از زمان پیشنهادی تامین کننده تعیین نمایند و پرداخت های دیرتری به تامین کننده داشته بانشد. بعلاوه، تامین کنندگان دارای قدرت چانه زنی ضعیف اغلب زمانیکه تحت فشار اعتباری بانک می باشند، اعتبار تجاری را پیشنهاد نمی کنند. نتایج ما نشان داد که تامین کنندگان از اعتبار تجاری به عنوان ابزار رقابتی در بازار محصول استفاده می کنند.

کلمات کلیدی: ساختار سرمایه، اعتبار تجاری، زنجیره تامین، چین.

چنانچه نیاز به تهیه پروپزال و پایان نامه از روی این مقاله را داشته باشید، و یا به ترجمه تخصصی حسابداری و مالی برای این مقاله را خواستار هستید، می توانید از انتهای چکیده در قسمت ثبت سفارش گزینه های مربوطه را انتخاب و ثبت نمایید تا توسط کارشناسان ارزایابی و نتیجه از طریق پیامک و پنل کاربری به شما ارسال شود.

 

برخی از قسمت های مهم سایت:

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه

نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری تحت وب

حسابداری شخصی


مقاله بیس انگلیسی حسابداری و مالی (قیمت : رایگان)

در این یخش، می‌توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید، سفارش شما توسط همکاران در آمارکده بررسی و در اسرع وقت تعیین هزینه خواهند شد و زمان تحویل پروژه نیز برآورد خواهد شد. تمام این برآوردها در قسمت پنل کاربری که بعد از ثبت نام و ورود به سایت در منوی بالای سایت قابل مشاهده خواهد بود، قابل پیگیری است.

لطفا موارد درخواستی را تیک زده و سفارش خود را ثبت نمایید.

حمایت از ما