مشاوره پایان نامه و مقاله حسابداری، ارائه مقالات روز حسابداری از نشریات معتبر، ارائه ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، ارائه اطلاعات صورتهای مالی شرکتهای بورسی، تحلیل آماری تخصصی پژوهش های حسابداری و مالی، ارائه پیش پروپزال تلفن: 09146622440 (برای مدت زمان محدود، مقالات انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود می باشد)

حسابداری تحت وب چیست؟

حسابداری تحت وب چیست؟

حسابداری تحت وب چیست؟


چکیده:

حسابداری تحت وب چیست؟

احتمالا اگر مطالب قبلی منتشر شده در بخش "نرم افزار حسابداری" را مطالعه کرده باشید، شاید بتوانید به این سوال پاسخ بدید که حسابداری تحت وب چیست؟. درمطالب قبلی به وجود و پیدایش نرم افزارهای حسابداری تحت وب کم و بیش اشاره شد، و همچنین مزایا و معایب چنین نرم افزارهایی نیز ارائه شده است که برای مطالعه مقالات مرتبط می توانید بر روی عبارت نرم افزار حسابداری تحت وب، کلیک نمایید. به طور خیلی مختصر و مفید در جواب به سوال حسابداری تحت وب چیست و چه می تواند باشد، می توان گفت هر شرکت و واحدی که برای ثبت و نگهداری اطلاعات مالی خود از نرم افزارهای حسابداری تحت وب و آنلاین استفاده می کند، از حسابداری تحت وب و حسابداری آنلاین استفاده می کند. تمام مزایا و معایب موجود در نرم افزارهای تحت وب مالی، مستقیما سیستم حسابداری شرکت را تحت تاثیر قرار می دهد و در واقع وقتی می خواهیم مزایا و معایب سیستم حسابداری تحت وب را بررسی کنیم، باید در ابتدا نرم افزارهایی که بدین منظور استفاده می شود را بررسی نماییم.

برای مشخص شدن پاسخ سوال، حسابداری تحت وب چیست؟، بهتر است بگوییم که سیستم حسابداری که به جای استفاده از سرورهای داخلی و نصب و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری در داخل شرکت، از سرورهای سمت عرضه کننده نرم افزار حسابداری استفاده می کند، و به جای هزینه های گزاف پشتیبانی و استرس های پشتیبانی به موقع از خدمات به روز و آفلاین و آنلاین بهره می برد و از آخرین تغییرات و به روز رسانی های نرم افزار در همان لحظه بهره مند می شود.

حسابداری تحت وب چیست؟ یعنی یک دستگاه کامپیوتر معمولی با توان اتصال به اینترنت و راه اندازی سیستم های عامل ، و یک اینترنت، و یک میز و صندلی به همراه یک فنجان قهوه داغ و تلخ، نرم افزار شما در لحظه اتصال به اینترنت در دسترس بوده و هیچ هزینه پیاده سازی و هیچ زمانی برای تعلل نیاز نیست.

نرم افزار حسابداری

با ظهور کامپیوتر، نرم افزارهای مختلفی در رشته ها و زمینه های متنوع ارائه شد، هدف ا ارائه این نرم افزارهای تسهیل فرایند امور و کاستن از هزینه های اضافی و مهمتر از همه سرعت بخشیدن به امور بود. اما کامپیوتر پایان کار نبود، علی رغم پیشرفت کامپیوتر و افزایش توانایی ها آن روز به روز در حال افزایش بود، پیدایش اینترنت و فضای مجازی خود انقلاب دیگر در افزایش تبادل اطلاعات در دنیابی امروز به شمار می رود، به نظر می رسد کامپیوتر و اینترنت دو نیمه از یک جنس واحد بودند که بدون هم وظیفه ای که داشتند را نمی توانستند به خوبی انجام دهند. در حسابداری نیز، نرم افزارهای مختلفی ابتدا بر مبنای کامپیوتر و سپس اینترنت پا به عرضه گذاشتند که نمی توان نقش هیچ کدام را نادیده گرفت. زمان زیادی از بخش های عظیم مالی شرکت ها نمی گذرد که دفترهای زیاد در بایگانیهای چندین طبقه ای برای مراجعات بعدی انباشته می شدند. از حسابداران چند ده نفری و شاید هم بیشتر برای ثبت و حفظ اطلاعات مالی شرکتها استفاده می شده است. که همه و همه به مدد ورود چنین نرم افزارهایی دیگر شبیه به یک کابوس تخیلی است. 

در این سایت در بخش نرم افزارهای حسابداری مطالب متنوعی گردآوری شده است، و به رایگان در اختیار مطالعه کنندگان قرار گرفته است.


حمایت از ما